Typy dveří

I v případech, kdy lze zastřešení odsunout za bazén, doporučujeme opatřit alespoň největší segment některým z nabízených typů dveří pro lepší obslužnost a přístup do bazénu. V případě, že zákazník používá pro vstup do bazénu žebřík umístěný nad lemem bazénu, odpadá použitím vhodného typu dveří v čelní stěně zastřešení nutnost manipulace s tímto žebříkem při posouvání segmentů za bazén.

Jeden libovolný typ dveří v jakékoliv pozici je součástí základní ceny každého zastřešení (Podotýkáme, že i výklopné čelo je v tomto smyslu považováno za dveře).

Dveře pantové

Pantové dveře umístěné v čelní stěně nejmenšího nebo největšího segmentu, standardní šířky 90cm (na přání možno změnit), opatřené madlem a uzamykatelnou aretací. Spodní profil dveří fixní nebo odnímatelný – pro případ, kdy posuvu segmentu brání překážka, běžně například žebřík.

Dveře posuvné čelní

Posuvné dveře opatřené vodícími lištami, umístěné v čelní stěně nejmenšího nebo největšího segmentu.

Dveře posuvné boční

Dveře sestávající z vlastního rámu, posuvné po vlastní pojezdové liště, opatřené madlem a uzamykatelnou aretací. Vhodné pro bazény se schody umístěnými v jednom z rohů, nebo pro vysoká podchozí zastřešení. Přes tyto dveře je umožněn vstup do bazénu bez nutnosti odsunutí jednotlivých segmentů.

Dveře typ kajuta

Vyvinuty pro pohodlný vstup pod nízká zastřešení. Kombinace posuvných a pantových dveří. Vhodné pro bazény se schody v čele. Možno použít pouze v největším segmentu.

Výklopné čelo

V případě, že horní hrana bazénu výrazně převyšuje okolní plochu, na které jsou umístěny koleje zastřešení, přijde vhod výklopné čelo. Čelní stěna je podélně rozdělena na dvě části, horní a spodní. Spodní díl je s horním spojen pomocí pantů, díky čemuž se může pohybovat (vyklápět) v rozsahu 180 stupňů. Toto řešení je vhodné i v případě, že není možnost odsunout největší segment kompletně za bazén.

Nový web zastřešení teras

ZASTŘEŠENÍ TERAS

Rozšiřujeme naši produktovou paletu o posuvné zastřešení teras.

Navštivte náš nově spuštěný web www.zakryvameterasy.cz

Kontaktujte nás
Akce slevy

MODEL K1

Vnitřní rozměry zastřešení:
4,00 m x 8,52 m x 1,40 m

Konstrukce: 4 segmenty, 1x boční posuvné dveře, úprava profilů stříbrný elox, výplň PC 10mm čirý

Cena: 99. 000 Kč včetně montáže a dopravy.
(bez DPH)

Novinky

19.03.2015

nový web - zastřešení teras

 nový web zastřešení teras www.zakryvameterasy.cz

06.11.2012

zastřešení bazénu akce

Zastřešení bazénu akce. Využijte zajímavých zimních slev 5 % na naše kryty bazénů.

01.11.2012

Kryty na bazény

S výběrem vhodného krytu na bazén vám naši obchodní zástupci rádi pomůžou a navrhnou nejvhodnější řešení dle vašich prostorových a cenových představ.
mapa webu