Kryty na bazén

Kryt na bazén je vysoce mobilní, manipulaci s ním zvládne i větší dítě. Jednotlivé segmenty krytů na bazén se postupně zasouvají pod sebe. V době slunečného počasí je možno celý kryt na bazén odsunout za bazén nebo jednotlivé segmenty krytu bazénu mezi sebou rozsunout. To umožňuje každý typ zastřešení bazénů. Každý segment je vybaven silonovými kolečky s ložisky, která umožňují velmi snadný posun zastřešení bazénu.

Kryty na bazén jsou opatřeny aretací proti posunu při poryvu větru. K výplni jednotlivých segmentů jsou použity polykarbonátové desky s oboustrannou UV úpravou o tloušťce 10 mm. Standardní čirý odstín zastřešení bazénu lze nahradit dle požadavku zákazníka odstínem –kouřová nebo modrá. Segmenty jsou mezi sebou utěsněny měkčeným PVC proti prachu a dalším nečistotám.

Kryty na bazén mají standardně dvě odnímatelná čela. Přední čelo je opatřeno pantovými nebo posuvnými dveřmi (je možnost vyrobit i posuvné boční dveře). Kryt bazénu lze dle přání zákazníka dále různě přizpůsobit.

Atypická zastřešení bazénů nabízejí řešení šitá na míru pro nestandardní polohu, umístění či tvar bazénu, kde nelze použít některý ze standardních modelů. Velká variabilita provedení těchto zastřešení dokáže uspokojit potřeby každého zákazníka.

Nový web zastřešení teras

ZASTŘEŠENÍ TERAS

Rozšiřujeme naši produktovou paletu o posuvné zastřešení teras.

Navštivte náš nově spuštěný web www.zakryvameterasy.cz

Akce slevy

MODEL K1

Vnitřní rozměry zastřešení:
4,00 m x 8,52 m x 1,40 m

Konstrukce: 4 segmenty, 1x boční posuvné dveře, úprava profilů stříbrný elox, výplň PC 10mm čirý

Cena: 99. 000 Kč včetně montáže a dopravy.
(bez DPH)

Kontaktujte nás
mapa webu