Kryty bazénů

30.10.2012

Bazénové zastřešení zvýší teplotu vody ve Vašem bazénu o 7-10 stupňů Celsia.

Přitom můžete volit mezi velmi nízkými variantami krytu bazénu , které slouží čistě k zakrytí a ochraně vašeho bazénu. Nebo lze volit vysoké jednostranně nebo oboustranně podchozí varianty bazénového zastřešení, pod kterými se můžete volně pohybovat i za nepříznivého počasí, případně lze do takového bazénového krytu umístit lehátka, stolky, židle a další výbavu, zpříjemňující váš pobyt a relax  u bazénu.

Kompromisním řešením je bazénový kryt "lokomotiva" u něhož je zvýšený/podchozí jenom jeden nebo dva segmenty a další segmenty jsou nízké, sloužící jen k zakrytí bazénu. Toto řešení bazénového zastřešení je cenově dostupnější než vysoká,podchozí varianta, přičemž její výhody jsou zachovány.

Nachází-li se v blízkosti vašeho bazénu stěna nebo plot, je tyto možno rovněž využít pro variantu bazénového zastřešení, kdy se jedna kolej nachází na této zdi a druhá je standardně připevněna do podlahy podél bazénu. jedná se opět o řešení, při kterém máte podchozí až 3 strany krytu bazénu.

...a k tomu všemu atypické modely zastřešení, které se zcela přizpůsobí vašim přáním a prostorovým dispozicím - neváhejte se zeptat nebo poslat nezávaznou poptávku.

« zpět na přehled

Nový web zastřešení teras

ZASTŘEŠENÍ TERAS

Rozšiřujeme naši produktovou paletu o posuvné zastřešení teras.

Navštivte náš nově spuštěný web www.zakryvameterasy.cz

Kontaktujte nás




Akce slevy

MODEL K1

Vnitřní rozměry zastřešení:
4,00 m x 8,52 m x 1,40 m

Konstrukce: 4 segmenty, 1x boční posuvné dveře, úprava profilů stříbrný elox, výplň PC 10mm čirý

Cena: 99. 000 Kč včetně montáže a dopravy.
(bez DPH)

Novinky

19.03.2015

nový web - zastřešení teras

 nový web zastřešení teras www.zakryvameterasy.cz

06.11.2012

zastřešení bazénu akce

Zastřešení bazénu akce. Využijte zajímavých zimních slev 5 % na naše kryty bazénů.

01.11.2012

Kryty na bazény

S výběrem vhodného krytu na bazén vám naši obchodní zástupci rádi pomůžou a navrhnou nejvhodnější řešení dle vašich prostorových a cenových představ.
mapa webu