Předchozí Další
Zastřešování bazénů

Zastřešení bazénů

Máte bazén a už vás nebaví neustálé změny počasí, které vám znemožní se koupat ve vašem novém bazénu? Existuje velmi jednoduché řešení, se kterým budete jistě spokojení.

Zastřešení bazénů umožňuje mnoho dalších možností využití. Dokonale zefektivníte dobu koupání, neboť díky zastřešení bazénů se vám prodlouží sezóna na delší období (od dubna do listopadu), což je jistě velmi příjemné zjištění.

Nebudete muset vynaložit tolik finančních prostředků na ohřívání vody, jelikož zastřešený bazén má oproti tomu nezastřešenému vyšší teplotu o cca 10 °C.

Bazénové zastřešení
Vám určitě zpříjemní chladné dny a ušetří finanční prostředky.
Konstrukce zastřešení

Konstrukce zastřešení

Segmenty jsou mezi sebou vytěsněny makromolekulárním PVC a posouvají se po pojezdových dráhách, které zaručuje ve spojení se spodním profilem aretaci proti ulétnutí při velkém poryvu větru.

Zastřešení bazénů má dále dvě čela, které dodáváme standardně odnímatelná. Zastřešení bazénů má jedny dveře v ceně dle požadavků zákazníka (mohou být posuvné nebo pantové). Výplň tzn. Lexan může být i v barevném provedení nebo z plné desky ("vypadá jako sklo").

K zastřešení bazénů doporučujeme Lexan 5RS, toto označení je pro 4 komorové provedení, které zaručuje nejmenší únik tepla.

Bazénové zastřešení

je proto ideální pro úsporu energie. Zastřešený bazén Vám poskytne výraznou úsporu nákladů.

Výhody zastřešení

Výhody zastřešení

Prodlužte si sezonu koupání díky zastřešení bazénů od dubna do listopadu.

  • Zvýšení teploty vody od 5° C do 10° C bez ohřevu vody.
  • Menší náklady na chemickou úpravu vody.
  • Zabraňuje znečištění vody deštěm a z okolních nečistot.
  • Zvýšení bezpečnosti pro vaše děti (varianta celo zamykatelného zastřešení).

Nízká zastřešení bazénů slouží jako kryt bazénů a jsou vhodná ve chvílích, kdy zákazník upřednostňuje nenápadný vzhled zastřešení. I v tomto případě je možné zastřešený bazén využít k vodním sportům, radovánkám, k rehabilitaci, atd.

Zastřešené bazény nabízíme v rozmanitých variantách:
Model K1, Model K2, Model K3, Model K4, Model K5, Model K6, Model K7, Model K8, Model K9, atypické modely.            

visit the website swiss replica watches.With Free Shipping https://www.citydeem.com.check this site out https://www.heroreplica.com/.look at this site swiss replica watches.Most popular replica watches.Lady repliki zegark贸w.additional resources https://fake-watches.icu.visit https://rolexrolexwatches.top.Luxury https://www.func-watches.com/.his response replica watches.more helpful hints replica watches.straight from the source swiss replica rolexes.Different Manufacturers https://www.pharmacywatches.com/.address www.gpatekphilippe.com.professional bell and ross replica.Clicking Here www.computerfranckmuller.com.With Free Delivery newshublot.com.Related Site https://www.biotechwatches.com/.here are the findings https://www.loanbellross.com/.look here bell and ross replica.

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídicí orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (dále jen „poskytovatel dotace“ nebo „MPO“) na základě žádosti o poskytnutí dotace v rámci Výzvy Nemovitosti – Výzva VI programu podpory NEMOVITOSTI - POMOC PO TORNÁDU - aktivita A VI. Výzva – Pomoc po tornádu (dále jen „Výzva“) a Prioritní osy PO-2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků naší společnosti ALLEX PROFI s.r.o. po živelné pohromě tornádo ze dne 24. 6. 2021 poskytlo finanční podporu z Evropské Unie.

Cílem projektu je obnova nemovitosti po tornádu společnosti ALLEX PROFI s.r.o. na adrese Mikulčice č.p.690, 696 19, kde se nachází výrobní zázemí a kompletní skladovací prostory.

mapa webu